1. Sınıf Öğrencilerimizin Okuma Bayramı Sevinci
Durmuş Ali Gülcan İlkokulumuzun en minikleri, çalışkan arılarımız 1. sınıf öğrencilerimiz okuyup yazmanın heyecanını ve sevincini “Okuma Bayramı” etkinliğimizde aileleri ve öğretmenleriyle paylaştılar.
Okula başladıkları günden bu yana edindikleri bilgi ve becerilerini, hislerini ,seslendirdikleri şarkılar, şiirler ve çeşitli gösteriler aracılığıyla değerli ailelerine ve öğretmenlerine sunan öğrencilerimizin heyecanı görülmeye değerdi.
Bu coşku, başarı ve mutluluklarının ömür boyu sürmesi dileğiyle başarılarından dolayı öğrencilerimizi kutluyor, onları yüreklendiren öğretmenlerine ve ailelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Durmuş Ali Gülcan İlkokulu
İlkokul Haberleri, Karaman İlkokul Haberleri, Karaman Merkez İlkokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman İlkokulları, Karaman Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 28.05.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)