10 - 16 Mayıs Engelliler Haftası
10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında Özel Eğitim öğretmenlerimiz Kardelen YENİCE ile Serap BALCIOĞLU’nun ve özel eğitim öğrencilerimizin hazırlamış olduğu gösteri, ders öğretmenlerimiz Zekiye AKSOY , Ezgi KARACAOĞLU ve akran eğitimi ve farkındalığını uyandırmak için öğrenci arkadaşlarının katkılarıyla gerçekleştirilmiştir. Gerçekleştirilen gösteride öğrencilerin sevgi ile farkındalıklarını arttırmak , özel bireylerimizi toplumsal hayata ve sosyalliğe ulaştırmak hedeflenmiş olup öğrencilerin de özel bireylerimizin hayatlarının kolaylık ve zorluklarına şahit olarak sosyalleşmelerindeki rolleri dikkate alınmıştır. Gösterimizi özel bireylerimizin yaptığı resimler ile renklendiren Melike ÇOŞKUN’a ve gösteri sonu eğlencesinde pastasıyla eşlik Kübra ÖZDEMİR’e teşekkürlerimizi iletiriz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Ankara Mamak Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Ankara Mamak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Ankara Mamak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Ankara Okulları, Ankara Mamak Okulları, Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Ankara Mamak Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)