10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü
İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi, 1948 yılında Birleşmiş Milletler tarafından kabul edildi. Bildirgenin kabul edildiği gün 10 Aralık her yıl Dünya İnsan Hakları Günü olarak kutlanmaktadır.Bu özel ve anlamlı gün için 5 yaş B şubesi öğrencileri öğretmenleri Emine YAPICI rehberliğinde ,5 yaş F şubesi öğrencileri öğretmenleri Fatma DİLBEN rehberliğinde ve 5 yaş C şubesi öğrencileri öğretmenleri Özlem KAYAL rehberliğinde sınıflarında "İnsan Hakları Günü" " etkinlikleri yaptılar.Seçme ve seçilme hakkını Yaşayarak öğrenmeyle kalıcı öğrenmelerini sağlayan öğretmenlerimize teşekkürler.
"İnsan hakları uygar yaşamın temelidir, çağımızın değeridir, güvencesi demokrasidir." Mustafa Kemal Atatürk
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Kocaeli Gölcük Gölcük Şirinköy Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Kocaeli Anaokulu Haberleri, Kocaeli Gölcük Anaokulu Haberleri, Kocaeli Okulları, Kocaeli Gölcük Okulları, Kocaeli Anaokulları, Kocaeli Gölcük Anaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)