10 Kasım Atatürkü Anma Etkinliği
TAMIZI ANIYORUZ!.. RAHMETLE , MİNNETLE VE ŞÜKRANLA!!! 10 Kasım 1938 yılında ebediyete uğurladığımız ülkemizin kurucu lideri Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü 83. Ölüm Yıldönümü münasebetiyle bugün saat 09.05 te İlçe Kaymakamımız Sayın Yusuf Akın himayesinde ilçe mülki ve idare amirleri , okul ve kurum yöneticileri , öğretmen , öğrenci ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirilen çelenk töreni , saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasını müteakip ilçe milli eğitim müdürlüğü konferans salonunda Şavşat Çok Programlı Anadolu Lisesinin hazırladığı sunuculuğunu Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenimiz Sibel Gökçe ' nin yaptığı birbirinden etkili etkinliklerin yer aldığı programla andık. Bizde Şavşat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete irtihalinin 83. Yıldönümünde rahmet minnet ve şükranla anıyor programda emeği geçen başta Şavşat Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerine
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Artvin Şavşat Şavşat Çok Programlı Anadolu Lisesi
Çok Programlı Anadolu Lisesi Haberleri, Artvin Çok Programlı Anadolu Lisesi Haberleri, Artvin Şavşat Çok Programlı Anadolu Lisesi Haberleri, Artvin Okulları, Artvin Şavşat Okulları, Artvin Çok Programlı Anadolu Liseleri, Artvin Şavşat Çok Programlı Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 10.11.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)