10 Kasım Atatürk'ü Anma İlçe Programımız
10 Kasım 2022 Perşembe günü Ermenek Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen 10 Kasım Atatürk'ü Anma Programını sunduk. Okulumuz Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenleri Zahide ÇALIŞKAN, Hüseyin KAR; Müzik Öğretmenimiz Merve KARAKOÇ KAŞ; Beden Eğitimi Öğretmenimiz Güntaç ANT ve BİLSEM Kurucu Müdürü Ahmet BELEN'in okulumuz öğrencileri ve BİLSEM öğrencileri tarafından hazırlanan program oldukça beğenildi. Şiir, anı, video gösterimi, orotoryo, koro, zeybek gösterisi, piyano dinletisi içeriklerinden oluşan programımız okulumuza yakışır biçimde sergilendi ve beğeni ile takip edildi. Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizle katılım sağlayan tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruız.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Ermenek Ermenek Borsa İstanbul Anadolu Lisesi
Anadolu Lisesi Haberleri, Karaman Anadolu Lisesi Haberleri, Karaman Ermenek Anadolu Lisesi Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Ermenek Okulları, Karaman Anadolu Liseleri, Karaman Ermenek Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)