10 Kasımda Atamızı Saygıyla Andık
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü 78. Ölüm yıldönümünde okulumuzda düzenlediğimiz törende saygı ve rahmetle andık.
Tam 78 yıl evvel tarihler 10 Kasım’ı saatler 09:05’i gösterdiğinde ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sonsuzluğa uğurlamıştık. 78 yıl sonra Okulumuz Türkçe Öğretmeni Cengiz KIZILKAYA tarafından hazırlanan program eşliğinde hüzünle Atamızı büyük bir saygı ve rahmetle andık. Saatler 09:05’i gösterdiğinde tüm yurtta olduğu gibi bizlerde çalan siren sesleri eşliğinde iki dakikalığına saygı duruşunda bulunduk akabinde hep bir ağızdan İstiklal Marşımızı okuduk.
Program daha sonra öğrencilerimizin yaptığı konuşmalar ve okuduğu şiirler ile sona erdi.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Malatya Yazıhan Fethiye İlkokulu
İlkokul Haberleri, Malatya İlkokul Haberleri, Malatya Yazıhan İlkokul Haberleri, Malatya Okulları, Malatya Yazıhan Okulları, Malatya İlkokulları, Malatya Yazıhan İlkokulları
Yayın Tarihi: 02.12.2016