100. Yılda Her Sınıf 100 Ağaç Dikiyor Etkinliği
Zonguldak İlkokulu Eko-Okullar Timi Cumhuriyetimizin 100.yılına özel planlanan 100.fidan dikme etkinliğine katıldı.Etkinlik, Zonguldak Orman İşletmesi İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteği ile Kozlu Kizilcakese Köyü Orman Müdürlüğü Fidan dikim alanında 06.11.2023 tarihinde uygulanmıştır.Etkinlik, Orman İşletmesi İl Müdürlüğü çalışanları, Zonguldak İlkokulu idareci, öğretmenleri, velileri ve öğrencileriyle gerçekleştirilmiştir. Ögrencilerimiz dikim alanında, Cumhuriyetimizin 100.yılına özel yazılmış marşları, büyük bir coşku ile seslendirerek yanlarında getirdikleri simit ve ayranlarını yediler.Öğrenciler, mıntıka temizliği yaparak gelecekleri için doğaya güzel bir iz bırakmanın gururu ile okullarına döndüler. Cumhuriyeti bizlere emanet eden Atamız kalplerimizde, fidanlarımız da toprağa, kök salmaya bırakıldı...
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Zonguldak Merkez Zonguldak İlkokulu
İlkokul Haberleri, Zonguldak İlkokul Haberleri, Zonguldak Merkez İlkokul Haberleri, Zonguldak Okulları, Zonguldak Merkez Okulları, Zonguldak İlkokulları, Zonguldak Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 09.11.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)