100. Yılında Çanakkale
Çanakkale Şehitlerimizi Okulumuzda Andık...
Çanakkale Zaferinin 100. yıl çoşkusu Yeşil Konak öğrencileriyle okulumuz çok amaçlı salonunda gerçekleştirildi. Çanakkale Şehitlerini anma programına Yeşilyurt Belediye Başkanı Sayın Hacı Uğur Polat, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları Sayın Haydar Şahin ve Sayın Mehmet Çınar, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Sadun Kılıç, Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Recep Bulut, Büyükşehir Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Sosyal Tesisler ve Spor Şube Müdürü Hamza Bozkurt ve çok sayıda misafirlerimiz katılmıştır.
https://www.malatyayesilyurt.bel.tr/haberler/sahnahanli-minik-yurekler-canakkale-ruhunu-canlandirdi
https://www.milliyet.com.tr/sahnahanli-ogrenciler-canakkale-ruhunu-malatya-yerelhaber-688400/
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.