11a Sınıfı Öğrencileri, Şehrimize İz Bırakanlarla Buluştu
Okulumuzun gururlu öğrencileri, şehrimize iz bırakan kişilikleri ve kültür evlerini tanımak amacıyla önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attılar. Sınıf öğretmenleri Yunus Tan’ın rehberliğinde ve okul idaresi koordinatörlüğünde gerçekleştirilen etkinlik, öğrencilerimizin topluma duyarlılıklarını artırmak ve şehrimizin kültürel mirasını keşfetmek için önemli bir fırsat sağladı.
Geçmişten Günümüze Bir Yolculuk: Şehrimizin İz Bırakanları ve Kültür Evleri
11A sınıfı öğrencilerimiz, bu özel etkinlik kapsamında, şehrimizin iz bırakan şahsiyetlerini ve kültürel mirasını yakından tanıma fırsatı buldular. Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden öğrencilerimiz, bu ziyaretlerde geçmişe bir ışık tutarak şehrimizin kültürel ve tarihi dokusunu daha yakından keşfettiler. Bu etkinlik, öğrencilerimizin sadece bilgi ve deneyim kazanmalarını sağlamakla kalmadı, aynı zamanda sınıf içi etkileşimi güçlendirerek öğrenciler arasındaki dayanışmayı artırdı. Geleceğin sorumluluk sahibi bireyleri olarak yetişen öğrencilerimiz, bu tür etkinliklerle topluma karşı duyarlılıklarını artırarak şehrimizin kültürel zenginliğine katkı sağlayacaklarına olan inançlarını daha da pekiştirdiler.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Malatya Yeşilyurt Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Malatya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Malatya Yeşilyurt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Malatya Okulları, Malatya Yeşilyurt Okulları, Malatya Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Malatya Yeşilyurt Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)