12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü
İstiklal Marşının kabulünün 103. Yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma programı düzenlendi. Okulumuz bahçesinde gerçekleşen törene bütün öğrencilerimiz katıldı.
Programda, günün anlam ve önemini içeren konuşma, İstiklal Marşı'nın yazılma süreci, Mehmet Akif Ersoy'un güzel şiirleri, İstiklal Marşı'mızın 10 kıtası okundu. Programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Van Edremit Kazım Karabekir İlkokulu
İlkokul Haberleri, Van İlkokul Haberleri, Van Edremit İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Van İlkokul Videoları, Van Edremit İlkokul Videoları, Van Okulları, Van Edremit Okulları, Van İlkokulları, Van Edremit İlkokulları
Yayın Tarihi: 20.03.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)