15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında okulumuzda yapılan kutama programı 15 Temmuz 2016 tarihinde ülkemize gerçekleştirilmek istenen kalkışmaya karşı sokaklara dökülerek canı pahasına engelleyen ve bu uğurda şehit düşen kahramanların manevi huzurunda saygı duruşu ve İstikal Marşı ile başladı. Okul Müdürü Ramazan ÇETİNKAYA günün anlam ve önemine değinen konuşmasında ülkemize yapılan bu hain girişimlerin tekrarlanmaması için milli birlik ve beraberlik içinde hareket etmemiz gerektiğini bununda ancak iyi okuyup ülke çıkarlarını düşünerek çalışmaktan geçtiğini ve Çanakkale ve 15 Temmuz ruhu ile yetişen kişilerin bu hain girişimlere her zaman gerekli cevabı vereceğini söyleyerek 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü kutlayarak konuşmasını sona erdirdi. Program öğrencilerin günün anlam ve önemine dair konuşmaları, şiirler ve şehit hikayelerinin okunaması ile devam etti.
Karaman Merkez Kılbasan 75. Yıl Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Karaman Ortaokul Haberleri, Karaman Merkez Ortaokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Ortaokulları, Karaman Merkez Ortaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)