15 Temmuz Konulu Resim ve Şiir Yarışmalarımız Sonuçlandı
Öğrencilerimiz aarsında düzenlediğimiz "15 Temmuz Milli Birlik" konulu resim ve şiir yarışmaları sonuçlandı. Kasım ayı başında duyurduğumuz ve dereceye giren eserlerin 15 Temmuz Milli Birlik Çocuk Gazetesinde yayınlayacağımız yarışmalarda dereceye giren eser sahiplerine Kültür- Sanat Başarı Madalyası ve birincilere ödülleri düzenlenen törenle verildi. Yarışmada dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ediyor, tüm katılımcı öğrencilerimize ve onları yönlendiren öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.
15 TEMUZ KONULU ŞİİR YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER |
||
Derecesi |
Adı Soyadı |
Sınıfı |
1. |
Kardelen SOLMAZ |
4/B |
2. |
Fatma Sena ERYİĞİT |
3/C |
3. |
Ayşe Melek BALOĞLU |
3/C |
4. |
Umut KAYACIK |
4/B |
15 TEMMUZ KONULU RESİM YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER |
||
Derecesi |
Adı Soyadı |
Sınıfı |
1. |
Furkan GÜLÇİÇEK |
3/B |
2. |
Zeynep Nisa HIZAL |
3/D |
3. |
Fatma Beyza GÜLCAN |
3/B |
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Mehmet Çavaş İlkokulu
İlkokul Haberleri, Karaman İlkokul Haberleri, Karaman Merkez İlkokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman İlkokulları, Karaman Merkez İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)