18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü. . .
17. 03. 2021 tarihinde Okul Müdür Yardımcısı Perihan KARACA koordinatörlüğünde Büro Yönetimi Alanı öğrencileri ve öğretmenleri Fatma ÖZAT, Nurgül ULUTÜRK, Serpil CENGİZ ile Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Cenk TÜRKKANI'nın katılımı ile Cebeci Askeri Şehitliği ziyareti gerçekleştirildi.
Bu güzel topraklar, vatanı için canını seve seve ortaya koyan şehitlerimizin ve gazilerimizin mirasıdır. Şehitlerimizin fedakarlıklarıyla kazanılmış vatan toprakları üzerinde onların emanetine kararlılıkla sahip çıkmak, bu emanete hak ettiği değeri vermek, onu korumak, güçlendirmek ve geliştirmek için çalışmak bizim boynumuzun borcudur. Bu amaç doğrultusunda her yıl öğrencilerimizle şehitliği ziyaret ediyoruz. Öğrencilerimizin tarihsel belleğini canlı tutmayı, milli ruhun ve milli bilincin canlı tutulmasını hedefliyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Ankara Mamak Cebeci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Ankara Mamak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Ankara Mamak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Ankara Okulları, Ankara Mamak Okulları, Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Ankara Mamak Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)