18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü
Okulumuzun konferans salonunda 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü gösterisi düzenlendi. Gösteride Kur’an-ı Kerim okundu, koro, oratoryo gösterileri sergilendi, şiirler okundu. Emeklerinden dolayı öğretmenlerimiz Şükran ÖZGÜNER’i, Zeynep TEKİN’i ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Mardin Nusaybin 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu
İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Mardin İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Mardin Nusaybin İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, İmam Hatip Ortaokulu Videoları, Mardin İmam Hatip Ortaokulu Videoları, Mardin Nusaybin İmam Hatip Ortaokulu Videoları, Mardin Okulları, Mardin Nusaybin Okulları, Mardin İmam Hatip Ortaokulları, Mardin Nusaybin İmam Hatip Ortaokulları
Yayın Tarihi: 19.03.2024