19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı okulumuzda düzenlenen törenle kutlandı. Okulumuzda gerçekleştirdiğimiz töreni hazırlayan beden eğitimi öğretmenlerimiz Sayın Cennet Şahin, Sayın Meltem Sadak ve Sayın Muharrem Günay'a, ses sisteminin kurulumunda görev alan öğretmenimiz Sayın Metin Karadaş ile teknikerimiz Sayın Ünal Yertürk'e ve törende görev alan değerli öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Ankara Mamak Abidinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Ankara Mamak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Ankara Mamak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Ankara Okulları, Ankara Mamak Okulları, Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Ankara Mamak Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 23.05.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)