19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Programı
19 Mayıs 1919 tarihi, Atatürk'ün attığı bu adımlarla başlayan ve Türkiye Cumhuriyetine kadar gelen sürecin başlangıcıydı.
Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz.
Bu anlamlı programın icra edilmesinde emeği geçen öğrencilerimiz Ravzanur YILMAZ, Asel Sena TOPAL, Edanur DURAK, Tuğbanur YAVUZ, Şevval ERDOĞAN, Zeliha DEMİRTAŞ ve Zehra USLU'ya teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını dileriz.
Ayrıca İHL Meslek dersi öğretmenimiz Harun BEKTAŞ'a ve Tarih öğretmenimiz Nülifer İNGÖK'e teşekkürlerimizi sunarız.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Zonguldak Ereğli Ereğli Fazlı Erdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Ereğli Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Ereğli Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Ereğli Okulları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Liseleri, Zonguldak Ereğli Anadolu İmam Hatip Liseleri
Yayın Tarihi: 21.05.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)