19 Mayıs Geleneksel 1. Gençlik Şölenimiz
Okulumuz, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında bu yıl başlattığı Geleneksel Gençlik Şöleni ile eğlenceye doydu. Okul öğretmenleri ve öğrencilerinin katıldığı şölende çeşitli oyunlar, yarışmalar, müzik eşliğinde dans, halay ve çekiliş gibi etkinlikler düzenlendi. Öğrencilerden gelen yoğun istek üzerine her yıl bu şölen 19 Mayıs haftasında yinelenerek geleneksel olması kararı alındı.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Yalova Merkez Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Yalova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Yalova Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Yalova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Yalova Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Yalova Okulları, Yalova Merkez Okulları, Yalova Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Yalova Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 19.05.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)