1/c Sınıfı 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını Kutladı
1/C Sınıfı öğrencileri öğretmenleri Handan Demirci öncülüğünde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.İlgili video içeriğe aşağıdan erişebilirsiniz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Zonguldak Merkez Zonguldak İlkokulu
İlkokul Haberleri, Zonguldak İlkokul Haberleri, Zonguldak Merkez İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Zonguldak İlkokul Videoları, Zonguldak Merkez İlkokul Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Merkez Okulları, Zonguldak İlkokulları, Zonguldak Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 20.05.2021 - Güncellenme Tarihi: 02.06.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)