2 / C Sınıfı Anneler Günü Kutlama Etkinlikleri
2/C Sınıfı Öğrencilerimiz öğretmenleri Aslıhan Elif KORHAN ile birlikta anneleri için birbirinden güzel etkinlikler yaparak annelerinin gününü kutladı. Öğretmenimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Ankara Çankaya Milli Eğitim Vakfı İlkokulu
İlkokul Haberleri, Ankara İlkokul Haberleri, Ankara Çankaya İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Ankara İlkokul Videoları, Ankara Çankaya İlkokul Videoları, Ankara Okulları, Ankara Çankaya Okulları, Ankara İlkokulları, Ankara Çankaya İlkokulları
Yayın Tarihi: 14.05.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)