2 /B Sınıfı Dilimizin Zenginlikleri Projesi Kapsamında Deyimlerimizi Yaptıkları Maketlerle Ögrendik . 2 / B Sınıfından Öğrencimiz Ediz Özdemir Geometik Cisim ve Şekillerini Kullanarak Roket Tasarladı .
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Ankara Mamak Şehit Cihan Yıldız İlkokulu
İlkokul Haberleri, Ankara İlkokul Haberleri, Ankara Mamak İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Ankara İlkokul Videoları, Ankara Mamak İlkokul Videoları, Ankara Okulları, Ankara Mamak Okulları, Ankara İlkokulları, Ankara Mamak İlkokulları
Yayın Tarihi: 28.02.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)