2. Geleneksel Mikrofon Sende Ses Yarışması
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında yapılan 2. geleneksel "Mikrofon Sende" adlı yarışmamız 16 Mayıs Perşembe günü tüm okulun katılımı ile gerceklestirilecektir.
Yarışmayı koordine eden öğretmenimiz Fatime Özgür ve öğrencileri Efekan Keleş ile Kerem Kalyoncu’ya teşekkür ediyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
İstanbul Sarıyer Sarıyer Mehmet Şam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, İstanbul Sarıyer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, İstanbul Sarıyer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, İstanbul Okulları, İstanbul Sarıyer Okulları, İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, İstanbul Sarıyer Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 14.05.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)