2015 - 2016 Uyum (Oryantasyon) Eğitim Programı Başladı
2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında Merkezimize yeni kayıt yaptıran öğrenciler için Uyum (Oryantasyon) Eğitim Programı başladı.
2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında Merkezimize yeni kayıt yaptıran öğrenciler için Uyum (Oryantasyon) Eğitim Programı başladı.
İlk gün programı tanışma-kaynaşma ve iletişimi başlatma etkinlikleri ile çeşitli aktivitelerden oluştu.
Kasım ayı başlarına kadar devam edecek programda Merkezimiz Rehberlik birimince hazırlanan hazır bulunuşluk düzeyini belirleme ve uyum amaçlı çeşitli etkinlikler, program sonunda öğrencilerimizin derslerine girecek öğretmenlerce uygulanmaya devam edecektir.
Uyum dönemi boyunca yapılan etkinliklerden elde edilen geribildirim ve gözlemler ile toplanan bilgiler doğrultusunda program bitiminde öğrencilerin destek eğitimine başlayacakları grupları belirlenecektir.
Program bitiminde öğrencilere Uyum Eğitim Programı Tamamlama Belgesi verilecektir.
Merkezimize yeni başlayan öğrencilerimiz için hazırlamış olduğumuz öğretici ve eğlenceli çeşitli aktivite ve oyunlardan oluşan Uyum(Oryantasyon) eğitim programımız grup çalışması ve işbirliğinin önemini kavratmaya yönelik yeni etkinliklerle devam ediyor.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Niğde Merkez Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezi
Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Niğde Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Niğde Merkez Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Niğde Okulları, Niğde Merkez Okulları, Niğde Bilim ve Sanat Merkezleri, Niğde Merkez Bilim ve Sanat Merkezleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)