2021 - 2022 Mezunlarımızı Uğurladık
Aksa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak 2021-2022 yılı mezunlarımızı Taşköprü Belediyesi Kültür Merkezi'nde yapılan tören ile uğurladık. Programda Yalova Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri halk müziği dinletisi yaptılar. Ayrıca okul birincilerinin bayrak ve flama teslim töreni yapıldı. 2021-2022 okul birincimiz 12-A sınıfından Mustafa ARTAN'a Taşköprü Belediyesi Belediye Başkanı İsmail ARSLAN tarafından dizüstü bilgisayar hediye edildi.
Belediye başkanımız İsmail ARSLAN'a ve Yalova güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerine mezuniyet programımıza katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.
Tüm öğrencilerimize hayatlarında başarılar dileriz. Tüm mezunlarımızın yolu açık olsun.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Yalova Çiftlikköy Aksa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Yalova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Yalova Çiftlikköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Yalova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Yalova Çiftlikköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Yalova Okulları, Yalova Çiftlikköy Okulları, Yalova Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Yalova Çiftlikköy Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 20.06.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)