2023 - 2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Kapanış Töreni Yapıldı
Okulumuz 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı kapanış töreni yapıldı.Törende okul reji ekibimize,okulumuzda yapılan tüm etkinliklerde yaptıkları özverili,dinamik ve fedakarene çalışmalarından dolayı klüp belgeleri Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Cüneyt DEMİR tarafından verildi.TUBİTAK 4006 Bilim Fuarına projeleriyle katılan öğrencilerimize katılım belgeleri verildi.
Okulumuzda 2014 yılında çalışmaya başlayan ve gelecek sene ayrılacak olan Müdür Yardımcımız Asalet DURMUŞ'a yaptığı katkılarından dolayı okulumuz adına Müdürümüz Mehmet KURTAY,Müdür Başyardımcımız Sibel TURAN ve Okul Kimya öğretmenimiz Adnan DEMİRKOL teşekkür konuşmaları yaptılar.Asalet hocamıza kendisinin çalışmalarını temsil edecek tabak hediye edildi.Okulumuzda bu sene Müdür yardımcısı olarak görev yapan ve ayrılacak olan Hakan GÜNDÜZ hocamıza teşekkür edilip, kendisini temsil edecek bir tabak hediye edildi.
Karnelerinin dağıtımıyla törenimiz sona erdi.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
İstanbul Bahçelievler Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi
Sosyal Bilimler Lisesi Haberleri, İstanbul Sosyal Bilimler Lisesi Haberleri, İstanbul Bahçelievler Sosyal Bilimler Lisesi Haberleri, İstanbul Okulları, İstanbul Bahçelievler Okulları, İstanbul Sosyal Bilimler Liseleri, İstanbul Bahçelievler Sosyal Bilimler Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)