23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı - 3 - 4/a Sınıfı "Bangır Bangır" Dans Gösterisi
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladığımız törenimizden okulumuz 3-4/A sınıfı öğretmeni Canan AVCI'nın öğrencileri ile hazırladığı "Bangır Bangır" adlı dans gösterisinden görüntüler… Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Artvin Borçka Düzköy İlkokulu
İlkokul Haberleri, Artvin İlkokul Haberleri, Artvin Borçka İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Artvin İlkokul Videoları, Artvin Borçka İlkokul Videoları, Artvin Okulları, Artvin Borçka Okulları, Artvin İlkokulları, Artvin Borçka İlkokulları
Yayın Tarihi: 28.04.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)