23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
T.B:M.M nin açılışının ve bu günün çocuklara bayram olarak hediye edilişinin 101.yıldönümü kutlamaları bu yıl pandemi nedeniyle okullarımızda cıvıl cıvıl kutlanamadı.Ama uzaktan da olsa kutlamalarımızı yaptık. Bayrağımızı coşku ile salladık. Gür bir sesle şiirlerimizi söyledik.Öğretmen arkadaşlarımıza ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez 85. Yıl Milli Egemenlik İlkokulu
İlkokul Haberleri, Karaman İlkokul Haberleri, Karaman Merkez İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Karaman İlkokul Videoları, Karaman Merkez İlkokul Videoları, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman İlkokulları, Karaman Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 24.04.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)