23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI
Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara en güzel hediyesi olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilçemizde de coşkuyla kutlandı. Ardanuç Anaokulu 4 yaş ve 5 yaş sınıfı olarak programa Vatan Marşı gösterimizle katıldık. Aynı zamanda 5 yaş sınıfı öğrencilerimizden Arya ARSLAN Eymen DUMAN ve Hayal KURT Egemenlik Bayramı şiirini okudular. Yine 5 yaş öğrencilerimizden Doğa ÖZMEN ilçede düzenlenen resim yarışmasında üçüncü olarak Sayın Kaymakamımız Mehmet ÇELİK tarafından ödüllendirildi. Çocuklarımızı emeklerinden ve başarılarından dolayı tebrik ediyoruz. Bayramınız kutlu olsun güzel çocuklar!
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Artvin Ardanuç Ardanuç Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Artvin Anaokulu Haberleri, Artvin Ardanuç Anaokulu Haberleri, Artvin Okulları, Artvin Ardanuç Okulları, Artvin Anaokulları, Artvin Ardanuç Anaokulları
Yayın Tarihi: 23.04.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)