23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları
İLÇEMİZDEKİ 2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMALARI OKULUMUZ ÖĞRETMENLERİNİN VE ÖĞRENCİLERİNİN HAZIRLADIĞI PROGRAMLA KUTLANDI.
23 NİSAN PAZAR GÜNÜ İLÇEMİZ KAPALI SPOR SALONUNDA DÜZENLEMİŞ OLDUĞUMUZ PROGRAMA DEĞERLİ PROTOKOL ÜYELERİ, VELİLERİMİZ VE SÖĞÜT HALKI TEŞRİKLERİYLE BİZLERİ YALNIZ BIRAKMADILAR.İL GENELİNDE DÜZENLENEN YARIŞMALARDA İLÇEMİZİ TEMSİL EDEREK İL 1.Sİ OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ ÖDÜLLERİNİ VALİ YARDIMCIMIZ SAYIN ŞAHİN ARSAL'DAN ,İLÇEMİZDE DÜZENLENEN YARIŞMALARDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLERİNİ BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN İSMET SEVER'DEN ,OKULUMUZDA DÜZENLENEN GELENEKSEL OKUMA YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ ÖDÜLLERİNİ İLÇEMİZ JANDARMA ALBAY SAYIN İSMAİL KARACA'DAN VE DERECEYE GİREN VELİLERİMİZ İSE ÖDÜLLERİNİ CUMHURİYET BAŞSAVCIMIZ SAYIN ÜNAL KARA'DAN TESLİM ALDI.
TÖREN SONU BALON VE PAMUK ŞEKER ALAN ÇOCUKLARIMIZIN SEVİNCİ GÖRÜLMEYE DEĞERDİ.MİSAFİRLERİMİZE DAĞITTIĞIMIZ LOKMA TATLISI İLE ZİHİNLERDE OLDUĞU KADAR DAMAKLARDA DA TATLI BİR ANI BIRAKMAK İSTEDİK.
ÖDÜL ALAN TÜM ÖĞRENCİ VE VELİLERİMİZİ KUTLAR BU GÜZEL GÜNDE BİZİ YALNIZ BIRAKMAYAN TÜM MİSAFİRLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Bilecik Söğüt Ayşe Küflü İlkokulu
İlkokul Haberleri, Bilecik İlkokul Haberleri, Bilecik Söğüt İlkokul Haberleri, Bilecik Okulları, Bilecik Söğüt Okulları, Bilecik İlkokulları, Bilecik Söğüt İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)