23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Okulumuzda Coşku İçerisinde Kutlandı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı okulumuzda yapılan etkinliklerle coşkuyla kutlandı. Emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Van Edremit Gümüşdere İlkokulu
İlkokul Haberleri, Van İlkokul Haberleri, Van Edremit İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Van İlkokul Videoları, Van Edremit İlkokul Videoları, Van Okulları, Van Edremit Okulları, Van İlkokulları, Van Edremit İlkokulları
Yayın Tarihi: 25.04.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)