23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Öğrencilerimiz Doyasıya Eğlendi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 103.Yılı kutlu olsun. Okulumuzun bahçesinde gerçekleştirilen programımız, öğrencilerimizin bayaramlarını gerçek bir bayrama dönüştürme odaklıydı. Öğretmenlerimiz tarafından çeşitli oyunlar hazırlanarak, öğrencilerimizin katılımları sağlandı. Bu oyunlar esnasında hem izleyiciler hem de oyunu oynayan öğrencilerimiz eğlenceli dakikalar yaşadı. Okulumuz bahçesinde kaydedilen görüntüler adete bir festivalin görüntülerini anımsatıyor. Ayrıca öğrencilerimiz tarafından okunan şiirler, okul koromuzun sunduğu oratoryo ve mini skeçler izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. Bu detaylı ve güzel programda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyor ve teşekkür ediyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez İmaret Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Karaman Ortaokul Haberleri, Karaman Merkez Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Karaman Ortaokul Videoları, Karaman Merkez Ortaokul Videoları, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Ortaokulları, Karaman Merkez Ortaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)