23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Öğrencilerimiz Gönüllerince Eğlendiler.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 104. yılı kutlu olsun. Okulumuzun bahçesinde gerçekleştirilen programımız, öğrencilerimizin bayramlarını gerçek bir bayrama dönüştürmeye odaklıydı. Törenimiz, öğrencilerimiz tarafından şiirler ve yazıların okunmasıyla başladı. 5/E sınfının sunmuş olduğu bayrak gösterisiyle devam etti. Bunların ardından okulumuz öğretmenleri tarafından hazırlanan çeşitli oyunlarda oyanayan öğrencilerimiz gönüllerince eğlendiler. Bu oyunlar esnasında izleyiciler de keyifli dakikalar yaşadılar. Bu detaylı ve güzel programda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyor ve teşekkür ediyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez İmaret Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Karaman Ortaokul Haberleri, Karaman Merkez Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Karaman Ortaokul Videoları, Karaman Merkez Ortaokul Videoları, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Ortaokulları, Karaman Merkez Ortaokulları
Yayın Tarihi: 24.04.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)