23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nı Coşkuyla Kutladık
Okulumuzda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla kutlandı.Okulumuzda bu yıl 23 Nisan Ulusal ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 98. Yıl Dönümü´nü törenle kutlandı.
Okulumuzda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla kutlandı.Okulumuzda bu yıl 23 Nisan Ulusal ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 98. Yıl Dönümü´nü törenle kutlandı. Türkçe Öğretmenimiz Musa ÇEKÇEOĞLU´nun sunuımunu yaptığı töreni sayg duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Okul Müdür Yardımcımız Ahmet Naim ERÇAYLAP günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Öğrencilerimizin günün anlam ve önemi ile ilgili şiirler okudu.Anasınıfı ve ilkokul öğrencileri sınıf gösterilerini sergiledi.Ortaokul öğrencilerimiz ´Şemsiye Dansı´, ´Aşuk ile Maşuk´ koro ve skeç etkinliklerini sergilediler.Sonolarak yarışmlara yapıldı ve kazanan öğrencilerimize ödülleri verildi.Ulusɑl Egemenlik ve Çocuk Bɑyrɑmının sevincini yɑşɑmɑmızı sɑğlɑyɑn Türk Ulusunun önderi Mustɑfɑ Kemɑl Atɑtürk’ü, Birinci Meclisimizin kɑhrɑmɑn üyelerini ve bu uğurdɑ cɑnlɑrını ortɑyɑ koyɑn şehit ve gɑzilerimizi sɑygı ve rɑhmetle ɑnıyoruz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Fatih Eğitim Çalışanları Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Karaman Ortaokul Haberleri, Karaman Merkez Ortaokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Ortaokulları, Karaman Merkez Ortaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)