23 Nisan Yapılan Etkinliklerle Okulumuzda Coşkuyla Kutlandı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM´nin açılışının 98. yıl dönümü Okulumuzda yapılan etkinliklerle kutlandı. Okul Müdürü, Müdür Yardımcıları, öğretmenler, velilerve öğrencilerimizin katıldığı 23 Nisan töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ardından öğrencilerimizin okumuş olduğu şiirler, halk oyunları, dans gösterileri, skeçler eşliğinde Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı. Tarsus genelinde yapılan kitap okuma ve anlama yarışmasında dereceye girenler okul müdürlüğü tarafından Teşekkür Belgesi verilerek ödüllendirildi.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Mersin Tarsus Dedeler Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Mersin Ortaokul Haberleri, Mersin Tarsus Ortaokul Haberleri, Mersin Okulları, Mersin Tarsus Okulları, Mersin Ortaokulları, Mersin Tarsus Ortaokulları
Yayın Tarihi: 24.04.2018
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)