24 Kasım Öğretmenime Mektup
24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebetiyle Düzenlenen Anı Yarışmasında Dereceye Girenler
24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle öğretmenlik mesleğinin algı ve statüsünün yükselmesine katkı sağlayacak, birlik ve beraberliğini pekiştirmek, moral ve motivasyonlarını artırmak, öğretmenlik mesleğinin kamuoyuna daha iyi tanıtılmasını sağlamasıyla öğretmenlerin eğitim öğretim ile ilgili yaşanmışlıklarının meslek yaşamlarındaki önemini çizmek, öğretmenlerin kişisel gelişimine katkıda bulunmak, gelecek kuşaklara ve diğer öğretmenlere aktarılmasını sağlamak, öğretmenlerin meslek yaşamlarında başlarından geçen ve kendileri için önem arz etmekle birlikte meslektaşlarına da örnek olabileceği düşünülen yaşanmışlıklarının önemini vurgulamak amacıyla Bakanlığımızca düzenlenen “Öğretmenler Arası Anı Yarışması” nda dereceye girenler belli olmuş
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Sivas Merkez Hale Harun Kütükde İlkokulu
İlkokul Haberleri, Sivas İlkokul Haberleri, Sivas Merkez İlkokul Haberleri, Sivas Okulları, Sivas Merkez Okulları, Sivas İlkokulları, Sivas Merkez İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)