24 Kasım Öğretmenler Günü
24 Kasım Öğretmen Günü okulumuzda kutlandı. Okul Müdürü Fatih Çelik "Saygıdeğer öğretmenler, değerli öğrenciler, bugün burada Öğretmenler Günü vesilesiyle bir araya gelmiş bulunuyoruz. Öncelikle bu anlamlı günde burada olmaktan büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim. Öğretmenler toplumun en değerli varlıklarıdır. Öğretmenler sadece ders anlatan kişiler değil, aynı zamanda rehberler, ilham kaynakları ve rol modeldirler. Bu vesileyle hain saldırılarda şehit olan Ayşenur Alkan, Arzu Özsoy, Necmettin Yılmaz, Şenay Aybüke Yalçın, Neşe Alten, Ayşe ve Numan Konakçı, Yasemin ve Bayram Tekin öğretmenlerimize Allah'tan rahmet diliyorum." dedi. Tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü kutlu olsun.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Fatih Eğitim Çalışanları İlkokulu
İlkokul Haberleri, Karaman İlkokul Haberleri, Karaman Merkez İlkokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman İlkokulları, Karaman Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 24.11.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)