29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarımız Okul Müdürümüz Sayın Ali HASIRCI 'nın günün anlam ve önemini belirten konuşması ile başladı. Ardından öğretmen ve öğrencilerimizin hazırladığı gösterilerle devam etti.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Bursa Osmangazi Yunuseli Hacı Naciye Kanalici Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Bursa Ortaokul Haberleri, Bursa Osmangazi Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Bursa Ortaokul Videoları, Bursa Osmangazi Ortaokul Videoları, Bursa Okulları, Bursa Osmangazi Okulları, Bursa Ortaokulları, Bursa Osmangazi Ortaokulları
Yayın Tarihi: 28.10.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)