2/d Sınıfı ve Temassız Oyunlar
2/D Sınıfı öğrencileri öğretmenleri Ayten Bağbaşı öncülüğünde Temassız Oyunlar etkinliği gerçekleştirdi.İlgili video ve görsel içeriklere aşağıdan erişebilirsiniz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Zonguldak Merkez Zonguldak İlkokulu
İlkokul Haberleri, Zonguldak İlkokul Haberleri, Zonguldak Merkez İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Zonguldak İlkokul Videoları, Zonguldak Merkez İlkokul Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Merkez Okulları, Zonguldak İlkokulları, Zonguldak Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 12.06.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)