3/ A Sınıfı Öğrencileri Geçmişten Günümüze Oynaya Oynaya Etwinning Projesini Başarı İle Tamamladı.
Okulumuz 3/A Sınıfı öğrencileri öğretmenleri Durali GÖKSÜ rehberliğinde eTwinning projesini başarı ile yürüttü.
Okulumuz 3/A sınııfı öğrencileri öğretmenleri Duralı GÖKSU rehberliğinde, Kuruculuğunu okulumuz ana sınıfı öğretmeni Raziye GENÇER PETEK ve Eskişehir/ 1. İkmal Bakım İlkokulu öğretmeni Gülay KUTLU'nun yaptığı Geçmişten Günümüze Oynaya Oynaya eTwinning Projesini başarı ile yürüttü. Proje kapsamında geçmişte oynanan oyunları öğrenen ve oynayan öğrencler, ayrıca dijital becerilerini geliştirmeye yönelik web 2.0 araçlarını da öğrendi. Başarıyla sürüdürülen proje Kasım 2020 tarihinde başlayıp, Mayıs 2021 tarihinde sona erdi.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Karamanoğlu Mehmet Bey İlkokulu
İlkokul Haberleri, Karaman İlkokul Haberleri, Karaman Merkez İlkokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman İlkokulları, Karaman Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 16.06.2021