3. Sınıf Öğrencilerinden Geri Dönüşüm ve Önemi
"My Nature, My Future" projesi ile 3. sınıf öğrencileri geri dönüşüm hakkında bilinçlendiler. Canlı derslerinde geri dönüşüm hakkında video izleyerek bilgilendirilen öğrenciler geri dönüşümün önemini araştırdılar. Araştırma sonuçlarını canlı derste zoom üzerinden arkadaşlarıyla paylaştılar.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Hatay Arsuz Pirinçlik Büyükdere İlkokulu
İlkokul Haberleri, Hatay İlkokul Haberleri, Hatay Arsuz İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Hatay İlkokul Videoları, Hatay Arsuz İlkokul Videoları, Hatay Okulları, Hatay Arsuz Okulları, Hatay İlkokulları, Hatay Arsuz İlkokulları
Yayın Tarihi: 09.01.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)