3. Sınıflara İlk Yardım Semineri Verildi.
Bakanlığımızca, eğitim ortamlarını iyileştirmek, okullar arasındaki farklılıkları azaltarak fırsat eşitliğini sağlamak, öğretmenlerin mesleki gelişimlerini desteklemek, okul iklimini güçlendirmek ve okulun fiziki ortamlarının bakım, onarım ve donatım ihtiyaçlarını karşılayarak eğitimin niteliğini artırmak amacıyla''Temel Eğitimde 10.000 Okul" projesi düzenlenmiştir.Bu kapsamda Okulumuzun konferans salonunda 12.05.2022 saat 09.00 da 3.Sınıf öğrencilerine yönelik ilk yardım semineri düzenlendi.İlk Yardım Eğitmeni Dudu YILDIRIM tarafından verilen seminere öğrencilerimiz uygulamalı olarak katıldı.Öğrencilerin seminere ilgisinin yoğun olduğu seminer soru-cevap bölümünden sonra sona erdi.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Ankara Keçiören Nebahat Taşkın İlkokulu
İlkokul Haberleri, Ankara İlkokul Haberleri, Ankara Keçiören İlkokul Haberleri, Ankara Okulları, Ankara Keçiören Okulları, Ankara İlkokulları, Ankara Keçiören İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)