3/a Sınıfı 23 Nisan Kutlamaları
Okulumuz 3/ A sınıfı öğretmeni Gülcan ÖZcan ve öğrencilerinin hazırlamış oldukları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri...Öğretmenimiz ve öğrencilerine çok teşekkür ediyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez 85. Yıl Milli Egemenlik İlkokulu
İlkokul Haberleri, Karaman İlkokul Haberleri, Karaman Merkez İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Karaman İlkokul Videoları, Karaman Merkez İlkokul Videoları, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman İlkokulları, Karaman Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 30.04.2021