3d Yazıcımız İle İlk Baskı
Bilim ve Teknoloji haftasına özel okulumuzdaki 3D yazıcımızı kullanıma açtık. 3D yazıcımız ile ilk baskımızı çıkardık.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Karaman Ermenek Ermenek Anadolu Lisesi
Anadolu Lisesi Haberleri, Karaman Anadolu Lisesi Haberleri, Karaman Ermenek Anadolu Lisesi Haberleri, Anadolu Lisesi Videoları, Karaman Anadolu Lisesi Videoları, Karaman Ermenek Anadolu Lisesi Videoları, Karaman Okulları, Karaman Ermenek Okulları, Karaman Anadolu Liseleri, Karaman Ermenek Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 10.03.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)