4 / D Sınıfı Öğrencilerimzden Anlamlı ve Güzel Bir Etkinlik Daha
Okulumuz 4 / D sınıfı öğrencilerimiz ve öğretmenimiz 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için çok güzel ve anlamlı bir etkinlikte yer almışlar.
Bakanlığımız öncülüğünde başlatılan MEŞALE BENDE etkinlikliğine katılan öğretmenimiz ve öğrencilerimiz çok güzel bir video hazırlamışlar.
Bu anlamlı ve güzel etkinlikte emeği olan tüm öğrencilerimize, destekleri için velilerimize ve emekleri çalışmaları için sınıf öğretmenimiz Ayşe Hanım'a teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Bursa Osmangazi Davut Dörtçelik İlkokulu
İlkokul Haberleri, Bursa İlkokul Haberleri, Bursa Osmangazi İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Bursa İlkokul Videoları, Bursa Osmangazi İlkokul Videoları, Bursa Okulları, Bursa Osmangazi Okulları, Bursa İlkokulları, Bursa Osmangazi İlkokulları
Yayın Tarihi: 20.05.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)