4 - C Sınıfı Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası
Yabancı ülkelerin ürünlerini kullanmak yerine, Türkiye´de üretilen ürünler ile bilinç sağlamak amacıyla Yerli Malı Haftası, 1946 yılından bu yana kutlanmaktadır. 1983 yılında adı Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası olarak değiştirilmiştir.
Bizler de okulumuzda öğrencilerimizi yerli mallarına yöneltmek, tutumlu olma konusunda bilinçlendirmek amacıyla Yerli Malı haftasını tüm okul olarak öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle birlikte kutladık.
4-C Sınıf Öğretmeni Perihan Berna İlikçi ve öğrencilerine teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Gaziantep Şehitkamil Samiye Teymur Emine Ulusoy İlkokulu
İlkokul Haberleri, Gaziantep İlkokul Haberleri, Gaziantep Şehitkamil İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Gaziantep İlkokul Videoları, Gaziantep Şehitkamil İlkokul Videoları, Gaziantep Okulları, Gaziantep Şehitkamil Okulları, Gaziantep İlkokulları, Gaziantep Şehitkamil İlkokulları
Yayın Tarihi: 19.12.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)