4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Kutlu Olsun
Hayvanları Koruma Günü kapsamında her sene 4 Ekim'de çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Dünyanın her köşesinde yaşam hakları elinden alınan, eziyet ve kötü muamele gören hayvanların yaşadığı zorluklara dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için kutlanan Hayvanları Koruma Günü'nde biz de Şirinköy Anaokulu ailesi olarak çeşitli etkinlikler düzenledik. Hayvanlar hakkında konuştuk, sokak canlarını besledik, her öğrencimize eve giderken ailesiyle sokak hayvanlarını beslemesi için Tropikal Akvaryum&PetShop hediyesiyle mama dağıttık. Kendilerine buradan da teşekkür ederiz. Tercih ve seçim şansı olmayan hayvan dostlarımıza yalnız bir gün değil her gün aynı özeni gösterelim, can dostlarımıza sahip çıkalım. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Kutlu Olsun.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Kocaeli Gölcük Gölcük Şirinköy Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Kocaeli Anaokulu Haberleri, Kocaeli Gölcük Anaokulu Haberleri, Kocaeli Okulları, Kocaeli Gölcük Okulları, Kocaeli Anaokulları, Kocaeli Gölcük Anaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)