4/e Sınıfı Babalar Günü Etkinliği
4/E Sınıfı öğrencileri,öğretmenleri Şadiye Özdemir Çetin öncülüğünde babalarının ve tüm babaların "Babalar Gününü" öğrencimizlerimizden Ada Duru A.nun sesinden muhteşem bir şiir eşliğinde kutladılar.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Zonguldak Merkez Zonguldak İlkokulu
İlkokul Haberleri, Zonguldak İlkokul Haberleri, Zonguldak Merkez İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Zonguldak İlkokul Videoları, Zonguldak Merkez İlkokul Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Merkez Okulları, Zonguldak İlkokulları, Zonguldak Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 18.06.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)