5 Yaş Etkileşimli Öyküler Etwinning Projesi
Projemizde Okulöncesi dönemde etkileşimli hikâye kitabı okuma çalışmaları ile yazı ve fonolojik farkındalık oluşturarak, erken okuma yazma becerilerini edinmelerini sağlayarak; çocuğun sosyal, duygusal, bilişsel ve dil gelişimlerini olumlu yönde geliştirerek, eleştirel ve yaratıcı düşünme ile soru sorma becerilerini kazandırmaktır. Proje ortakları ile seçtiğimiz hikaye kitaplarını Kasım -Nisan ayları aralığında etkileşimli kitap okuma niteliklerine uygun drama, kodlama ,görsel sanatlar, oyun,matematik, fen gibi alanları bütünleşik plan çerçevesinde müfredatta yer alan kazanımları öğrencilerimize kazandırmayı amaçlamaktayız.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Şırnak Güçlükonak Nasreddin Hoca Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Şırnak Anaokulu Haberleri, Şırnak Güçlükonak Anaokulu Haberleri, Şırnak Okulları, Şırnak Güçlükonak Okulları, Şırnak Anaokulları, Şırnak Güçlükonak Anaokulları
Yayın Tarihi: 21.02.2022