6/a Sınıfından "Kendi Oyuncağımızı Yapıyoruz" Çalışması
Çocuklar eskiden kendi oyuncaklarını kendileri yaparlardı ve bu onların hayal dünyalarını çok olumlu yönde geliştirirdi. bizde Oyuncak isimli dinleme metninden yola çıkarak zararlı bilgisayar oyunlarını bir ara verdik ve çocuklarımıza kendi oyuncaklarını tasarlamaları için bir fırsat oluşturduk .Çocuklar hem oyuncaklarını tasarladılar hem de bu oyuncakları satmak için bir reklam metni oluşturdular. Belki sizler de minik yüreklerin yaptıkları çalışmaların fotoğraflarına bakarken kendi çocukluğunuza gideceksiniz.
Emeği geçen kıymetli öğrencilerimizi tebrik ediyor, yaptıkları tasarımların ilerde vücut bulmasını diliyoruz. "HAYAL KURMAKTAN ASLA VAZGEÇMEYİN"
Ders öğretmeni Ebru KARACA'ya çalışmarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Sarıveliler Göktepe Yatılı Bölge Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Karaman Ortaokul Haberleri, Karaman Sarıveliler Ortaokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Sarıveliler Okulları, Karaman Ortaokulları, Karaman Sarıveliler Ortaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)