7/a Sınıfı Öğrencilerimizin Türk Sanat Müziği Çalışması
Müzik Ruhun gıdasıdır. Çocuk gelişiminin en büyük ruhsal ve siziksel ihtiyaçlarını karşıladığına inandığımız müzik, spor ve sanat eğitim anlayışımızın merkezinde yer almaktadır. Müzik Öğretmenimiz Yavuz Kürşat KARAGÜL eşliğinde 7. sınıf Öğrencilerimizin Türk Sanat Müziği çalışması ile baş başa bırakıyoruz sizleri.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kırklareli Pınarhisar Cevizköy Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Kırklareli Ortaokul Haberleri, Kırklareli Pınarhisar Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Kırklareli Ortaokul Videoları, Kırklareli Pınarhisar Ortaokul Videoları, Kırklareli Okulları, Kırklareli Pınarhisar Okulları, Kırklareli Ortaokulları, Kırklareli Pınarhisar Ortaokulları
Yayın Tarihi: 16.03.2021 - Güncellenme Tarihi: 20.03.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)