Akademik Başarıya Ödül
Deneme sınavında İngilizce dersinde ilçe birincisi olan 8.sınıf öğrencilerimiz "In the Kitchen (Mutfakta) ünitesinin bitiminde İngilizce öğretmenimiz tarafından ödüllendirildi. Çiğköfte yapım aşamalarını da İngilizce anlatan öğrencilerimiz İngilizceyi günlük konuşma dilinde kullanma fırsatı buldular. Öğrencilerimizi ve İngilizce öğretmenimiz Sümeyye Yeşilırmak'ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sivas Kangal Şehit Enes Koçak Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Sivas Ortaokul Haberleri, Sivas Kangal Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Sivas Ortaokul Videoları, Sivas Kangal Ortaokul Videoları, Sivas Okulları, Sivas Kangal Okulları, Sivas Ortaokulları, Sivas Kangal Ortaokulları
Yayın Tarihi: 14.12.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)